Resultater vun de Coupekompetitiounen 2016-2017

Coupe de Luxembourg

1/8 FIN
04.10.2016 Éiter-Waldbriedemes Hueschtert-Folscht 0-3
1/4 FIN
22.11.2016 Hueschtert-Folscht Recken                3-0
1/2 FIN
13.01.2017 Hueschtert-Folscht Diddeleng            0-3

Coupe Jeunes

1/4 FIN
25.10.2016 Houwald Hueschtert-Folscht 4-1

Teens Cup

Groupe TC 2.12 Salle de Jeu: Junglinster 14h30
01.10.2016 Hueschtert-F. 1 Bech-Maacher 3-0
01.10.2016 Hueschtert-F. 1 Préizerdaul 3-0
01.10.2016 Lënster 2 Hueschtert-F. 1 0-3
01.10.2016 Préizerdaul Lënster 2 0-3
01.10.2016 Bech-Maacher Préizerdaul 3-0
01.10.2016 Bech-Maacher Lënster 2-1
1/2 FIN
10.12.2016 Hueschtert-Folscht Diddeleng 4-0
FINAL
22.01.2017 Hueschtert-Folscht Lënster 0-4

Kids Cup

1/2 FIN
10.12.2016 Hueschtert-Folscht Houwald 0-4
Groupe KC 2.12 Salle de Jeu: Houwald 14h30
01.10.2016 Préizerdaul 1 Hueschtert-F. 1 1-2
01.10.2016 Houwald 2 Hueschtert-F. 1 1-2
01.10.2016 Hueschtert-F. 1 Lënster 0-3
01.10.2016 Lënster Préizerdaul 3-0
01.10.2016 Houwald 2 Préizerdaul 2-1
01.10.2016 Lënster Houwald 3-0
Groupe KC 2.41 Salle de Jeu: Folschette 14h30
01.10.2016 Hueschtert-F. 2 Ell 2 1-2
01.10.2016 Briddel 2 Préizerdaul 3 2-1
01.10.2016 Ell 2 Préizerdaul 3 3-0
01.10.2016 Hueschtert-F. 2 Briddel 2 2-1
01.10.2016 Préizerdaul 3 Hueschtert-F. 2 0-3
01.10.2016 Ell 2 Briddel 2 2-1
Groupe KC 1.11 Salle de Jeu: Folschette 14h30
24.09.2016 - 1er tour Briddel Nidderkäerjeng 2-1
24.09.2016 - 1er tour Préizerdaul Hueschtert-F. 1 1-2
24.09.2016 - 2e tour Hueschtert-F. 1 Nidderkäerjeng 3-0
24.09.2016 - 2e tour Briddel Préizerdaul 1-2
24.09.2016 - 3e tour Nidderkäerjeng Préizerdaul 1-2
24.09.2016 - 3e tour Hueschtert-F. 1 Briddel 2-1
Groupe KC 1.31 Salle de Jeu: Ell 14h30
24.09.2016 - 1er tour Hueschtert-F. 2 Rued 0-3
24.09.2016 - 1er tour Biekerech Ell 2 2-1
24.09.2016 - 2e tour Ell 2 Hueschtert-F. 2 1-2
24.09.2016 - 2e tour Rued Biekerech 1-2
24.09.2016 - 3e tour Biekerech Hueschtert-F. 2 2-1
24.09.2016 - 3e tour Ell 2 Rued 1-2

Challenge

Groupe QR-1N
15.11.2016 Biekerech 3 Hueschtert-Folscht 4 4-5
29.11.2016 Hueschtert-Folscht 4 Bissen 2 1-5
Groupe QL-05
20.09.2016 Nouspelt 4 Hueschtert-Folscht 4 1-5
04.10.2016 Biekerech 5 Hueschtert-Folscht 4 0-6
18.10.2016 Hueschtert-Folscht 4 Äischen 3 5-1
Groupe QL-07
20.09.2016 Hueschtert-Folscht 2 Nouspelt 3 1-5
04.10.2016 Hueschtert-Folscht 2 Rammerech 2 5-3
18.10.2016 Äischen 2 Hueschtert-Folscht 2 1-5
Groupe QL-09
20.09.2016 Nouspelt 5 Hueschtert-Folscht 3 2-5
04.10.2016 Hueschtert-Folscht 3 Biekerech 3 2-5
18.10.2016 Hueschtert-Folscht 3 Biissen 3 3-5