Resultater vun de Coupekompetitiounen 2017-2018

Coupe de Luxembourg

1/8 Fin. 05.12.2017 Fiels-Haler Hueschtert-Folscht 0-0
1/4 Fin. 14.12.2017      

Coupe Jeunes

QLF-T2 24.10.2017 Bech-Maacher Hueschtert-Folscht 0-4
1/4 Fin. 07.11.2017 Hueschtert-Folscht Ierpeldeng 4-1
1/2 Fin. 21.11.2017 Lënster Hueschtert-Folscht 4-2

Teens Cup

Groupe TC 1.11 Salle de Jeu: Centre sportif "Holleschbierg" Hesperange
23.09.2017 Lëntgen 1 Hueschtert-Folscht 1 0-3
23.09.2017 Hueschtert-Folscht 1 Esch Abol 1 3-0
23.09.2017 Hueschtert-Folscht 1 Houwald 1 3-0

1/2 Finale

02.12.2017    Hueschtert-Folscht 1 Lëntgen 1            4-0

Finale

21.01.2018 Hueschtert-Folscht 1 Lënster 1          4-3

Kids Cup

Groupe KC 1.21 Salle de Jeu: Centre culturel et sportif Folschette
23.09.2017 Hueschtert-Folscht 1 Préizerdaul 3 3-0
23.09.2017 Hueschtert-Folscht 1 Gilsdref-Veianen 1 2-1
23.09.2017 Biekerech 1 Hueschtert-Folscht 1 1-2
Groupe KC 2.21 Salle de Jeu:
30.09.2017 Hueschtert-Folscht 1 Biekerech 1 2-1
30.09.2017 Hueschtert-Folscht 1 Préizerdaul 2 1-2
30.09.2017 Lëntgen 2 Hueschtert-Folscht 1 1-2
Groupe KC 1.41 Salle de Jeu: Centre sportif "Atert" Bertrange
23.09.2017 Bartreng 2 Hueschtert-Folscht 2 1-2
23.09.2017 Hueschtert-Folscht 2 Beetebuerg-Peppeng 2 1-2
Groupe KC 2.41 Salle de Jeu:
30.09.2017 Biwer 1 Hueschtert-Folscht 2 0-3
30.09.2017 Hueschtert-Folscht 2 Beetebuerg-Peppeng 2 1-2
30.09.2017 Hueschtert-Folscht 2 Schandel 1 0-3

Challenge

QR-T1
28.11.2017 Kauneref 2                Hueschtert-Folscht 2  0-0
Groupe QL-05
28.11.2017 Hueschtert-Folscht 2 Rammerech 2 5-0FF
03.10.2017 Hueschtert-Folscht 2 Biekerech 2 5-3
17.10.2017 Ell 2 Hueschtert-Folscht 2 1-5
1/8 Finale
06.03.2018 Ell 2                     Hueschtert-Folscht 2 3-5
1/4 Finale
13.03.2018 Hueschtert-F. 2                 Elwen 2              5-2
1/2 Finale
20.03.2018 Hueschtert-F. 2                 Zéisseng 2              0-0
QR-T1
28.11.2017 Prézerdaul 2             Hueschtert-Folscht 3  0-0
Groupe QL-04
26.10.2017 Recken 2 Hueschtert-Folscht 3  5-1
03.10.2017 Aïschen 3 Hueschtert-Folscht 3 0-5
17.10.2017 Hueschtert-Folscht 3 Ettelbrëck 2 5-2
QR-T1
28.11.2017 Recken 2                Hueschtert-Folscht 4  0-0
Groupe QL-06
26.10.2017 Biissen 3   Hueschtert-Folscht 4  5-4
03.10.2017 Biekerech 3 Hueschtert-Folscht 4 1-5
17.10.2017 Hueschtert-Folscht 4 Aïschen 2 5-3
1/4 Finale
13.03.2018 Zéisseng 2                                Hueschtert-F. 4                               5-0       
Groupe QL-07
26.10.2017 Hueschtert-Folscht 5 Préizerdaul 2 1-5
03.10.2017 Hueschtert-Folscht 5 Ell 4 5-4
17.10.2017 Biissen 2 Hueschtert-Folscht 5 5-1